Web Site Oluşturucu

Web Site Oluşturucu


Ürün Kodu: KGS0001
25,000.00TL

Gece uyurken para kazanmanın yöntemini bulamazsanız ömür boyu sabit çalışmak zorunda kalırsınız ve asla kendinizi, çevrenizi ve ülkenizi geliştiremezsiniz.

Web Menajer olarak sunduğumuz bu sistem müşterilerinize istedikleri tasarımda ve özellikte internet sitelerini kendileri oluşturması fırsatı verir. İster blog, ister tanıtım isterse satış sitesi tüm özellikler tek sayfada. Siz hayal edin yazılım sizin için gerçekleştirsin.

250 den fazla tema ve sınırsız komut verme seçenekleri ile sınırların ötesinde bir yazılım.

Kullanmanız için ve müşterileriniz için herhangi bir bilgisayar diline ve kodlama dili bilmenize gerek yoktur.

Fikrinizi belirleyin, temanızı seçin, beğenmezseniz sürükle bırak özelliği ile temanızı özelleştirin, daha olmazsa kendi temanızı yükleyin. Belirlediğiniz tasarıma istediğiniz sayfaları ve içerikleri dakikalar için girin, sitenizi kaydedin ve yayınlayın.

Bir fikri ve projesi olan ama bunu hayata geçirecek doğru kişiyi bulamayanlara doğru sistemi sunuyoruz.

Bir web sitesiyle alakalı aklınıza gelebilecek tüm özellikler bu sistemde. Üstelik sınırsız dil ve tüm dünya ülkeleriyle uyumlu!

Hemen sipariş vermeniz durumunda 7 - 10 iş günü içerisinde size özel güvenlik önlemleri, sistemin çalışması için ssl, server, vps sunucu gibi gerekli alt yapı çalışmaları ile 6698 ve 5651 sayılı yasaya uygun olarak hazırlanarak tarafınıza iletilir. Dilerseniz tarafımızca ücretsiz kurulum gerçekleştirilir.

Şuanda incelediğiniz ürünümüz 740 web sitesi ve 20 yazılımdan sadece bir tanesidir. Tamamını yayınlamama sebeplerimizden bazıları kafa karışıklığına sebep olmak istemememiz ve kurumsal yapınız ile rakiplerinizle olan benzerliklerin önüne geçmektir. Bu kapsamda ürün satın almak istediğinizde lütfen öncelikle bizimle iletişime geçin. İletişime geçmeniz durumunda firmanızla alakalı ücretsiz araştırma yaparak elimizde bulunan yazılımlardan ve yapabileceklerimiz hakkında önerilerimizi tarafınıza rapor edeceğiz.

Hızlı iletişim için 0850 346 96 65 numaralı WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

 


Sizin İçin Seçtiğimiz Web Paketleri