X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Asumona Bilgi Teknolojileri Yazılım Siber Güvenlik Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2020 yılında Instantly Tech Siber Güvenlik Siber İstihbarat Bilim ve Mühendislik LTD. ŞTİ.' nin dönüşümüyle kurulmuştur. Kurumumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ankara Ticaret Odası 454534 Sicil Numaralı Üyesidir.

Şirketimiz kuruluşundan günümüze kadar bilişim teknolojileri alanında kendini sürekli yenilemiş ve güncel tutmuştur. Son hamlesinde ise savunma sanayi alanınada giriş yaparak ülke yararına olan projelerine yeni bir alan daha eklemiştir.

Yazılım alanında yaptığımız çalışmalarda mesleki tecrübeler ve alanımızdaki gelişmeler sonucunda 2015 yılından itibaren siber güvenlik ve siber istihbarat alanlarında da hizmet vermeye başladık.

Şuanda web yazılım, masaüstü yazılım, itibar yönetim sistemleri, siber güvenlik ve mühendislik, savunma sanayi alanlarında hizmet vermekteyiz.

Ayrıca 2020 yılı içerisinde sürpriz bir projemizi açıklayacağımızı kamuoyuna bildirmiştik. Savunma Sanayi ve Siber Güvenlik alanlarında attığımız adımların ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.


Top