Cep Telefonu Takip ve İzleme (Casus) Yazılımı

Cep Telefonu Takip ve İzleme (Casus) Yazılımı


Ürün Kodu: CTT0001
1,750.00TL

İstediğiniz marka ve modelde cep telefonuna kurun ve telefon elinizdeymişcesine kullanmaya başlayın.

Çocuğunuzu dış tehditlerden korumanın ve onu her zaman kontrol altında tutmanın en kolay yolu bu yazılım.

Arama kayıtları, tüm mesaj türleri, tüm sosyal medya hesapları, kayırlı fotoğroflara bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan dilediğiniz zaman ulaşın.

Program arka planda gizli olarak çalışır ve kesinlikle görünmez.

Dilerseniz anlık olarak ön vey arka kamerayı kullanıcının bilgisi olmadan açın ve ortamdaki ses ve görüntülerden haberdar olun.

Yazılımınızı kendi çocuğunuz ve 18 yaşından büyüklere izni dışında kullanmanız yasal olarak suçtur. Lütfen özel hayatın gizliliğine özen göstererek kullanınız.

Programın kurulumu 2 dakikadan daha kısa sürmektedir.

Programı ödediğiniz ücret üzerinden 1 yıl kullanabilirsiniz. 1 yılın sonunda 1/4 oranında bir ücretle sistemi yenileyebilir güncellemeler alabilirsiniz.

1 Yıl içinde telefon değiştirmeniz durumunda yeni telefona kurmanız için yazılım ücretsiz gönderilir.

Yazılımı hemen siparş etmeniz durumunda 24 saat içinde kurulum dosyası ve kurulum bilgileri e-posta hesabınıza iletilir.

 

Şuanda incelediğiniz ürünümüz 740 web sitesi ve 20 yazılımdan sadece bir tanesidir. Tamamını yayınlamama sebeplerimizden bazıları kafa karışıklığına sebep olmak istemememiz ve kurumsal yapınız ile rakiplerinizle olan benzerliklerin önüne geçmektir. Bu kapsamda ürün satın almak istediğinizde lütfen öncelikle bizimle iletişime geçin. İletişime geçmeniz durumunda firmanızla alakalı ücretsiz araştırma yaparak elimizde bulunan yazılımlardan ve yapabileceklerimiz hakkında önerilerimizi tarafınıza rapor edeceğiz.

Hızlı iletişim için 0850 346 96 65 numaralı WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

 


Sizin İçin Seçtiğimiz Web Paketleri